OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkanocna

W następną niedzielę w naszej Parafii będziemy świadkami wprowadzenia Figury Matki Bożej  z Fatimy. Niech Maryja Królowa Pokoju, Królowa Różańca Świętego wstawia się za nami Wszystkimi… Niech wypraszam nam wszystkim liczne łaski

Nabożeństwa Majowe od poniedziałku do soboty codziennie o godzinie 17:30. Tematyką w tym roku są Objawienia Fatimskie – oraz wpływ tych Objawień Maryjnych na nasze życie i nawrócenie…   Gorąco zapraszam.

W poniedziałek o godzinie 19:00 odbędzie się na Plebanii spotkanie Akcji Katolickiej.                               

W następną niedzielę na Mszy Św. o godzinie 11:15 odbędzie się Msza Św. Rocznicowa dzieci z kl. III. Przygotowanie dzieci przed Komunią Rocznicową w najbliższy wtorek i piątek o godzinie 16:30. Zapraszam Rodziców z dziećmi…  Przygotowania poprowadzi Pani Ula Jaros.                                                   

Wczoraj o godzinie 15:00 odbyło się poświęconej nowej Kapliczki na Lesiakach. Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się w swych staraniach do odnowienia tego przydrożnego Krzyża. Dziękuję również Wszystkim Parafianom, którzy w różnych miejscach naszej Parafii troszczą się o piękno tych Kapliczek. Bóg zapłać.

Dziękuję za złożoną tydzień temu Ofiarę na budowę Kaplicy Pogrzebowej. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą…

W następną sobotę o godzinie 10:00 spotkanie dla ministrantów. Po spotkaniu mecz naszych ministrantów z ministrantami z Brzeźnia. Po meczu zapraszam ministrantów na ognisko….

Dziękuję parafianom Sowizdrzałów i części Lesiaków za piękne posprzątanie Kościoła w miniony piątek. W następną sobotę  zaprasza na godzinę 9:00 kolejnych parafian z Lesiaków…

W ostatni wtorek odbył się pogrzeb śp. Leszka Wojewody, polecajmy naszego zmarłego brata Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….                                                                                

Tak jak już kiedyś ogłaszałem! Pod koniec miesiąca wybieramy się w  Pielgrzymce Parafialnej   do Częstochowy na Jasną Górę w ramach podziękowania Panu Bogu za dar pontyfikatu  i Kanonizacji Św. Jana Pawła II. Można zapisywać się na listę, która jest Zakrystii Parafialnej…

Zapraszam do nabywania Prasy Katolickiej. Z tyłu Kościała pod chórem wystawiony jest Przewodnik Katolicki i Opiekun…. 

Wszystkim  Drogim Parafinom i gościom życzę miłej niedzieli, dobrego tygodnia…